Látkové rolety

Látkové rolety

Látkové rolety patří mezi oblíbené produkty moderní stínící techniky. Výrazně doplňují prostředí domu či bytu díky kombinaci záclonové a závěsové látky. Široká nabídka látek a typů roletek umožňuje volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění.

To mě zajímá

Klasické rolety

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínicího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodicími krycími lištami a krytem návinu.

Rolety Den a noc

Rolety Den a noc využívají zcela speciální pruhovanou tkaninu, kdy každý druhý pruh v látce je výrazně transparentní a svými vlastnostmi funguje jako jemná záclona. Vedle transparentních pruhů, obsahuje látka i pruhy, které mají minimální světelnou propustnost. S pohybem rolety dochází, samozřejmě v různých polohách na okně, k zajímavým variacím, díky kterým si plynule regulujete prostup světla do místnosti. Vzájemným překrýváním dvou vrstev látky dochází k prolínání pruhů a tím i k postupnému propouštění světla. Z designového hlediska nabízí roletka zcela nový vzhled vhodný do klasického i moderního interiéru. Výhodou  je možnost variability montáže buď pomocí bočních konzol na okenní křídlo či na stěnu nebo bez jakéhokoliv vrtání na okenní křídlo.

Římské rolety

Římské rolety se na rozdíl od klasických rolet nenavíjejí, ale skládají se směrem nahoru a dolů. Díky širokým skladům látky dokáží římské rolety stylově dekorovat každý interiér a dodat mu jedinečný a osobitý styl. Velkou výhodou římských rolet je i jejich jednoduchá možnost čištění, většinu látek je možné prát. Pro snadnou manipulaci při čištění je látka přichycena ke konstrukci rolety pomocí suchého zipu. Mají velký výběr látek, včetně blackoutových (zatemňovací) a barev. Roletu lze upevnit na rám okna, ale také do stěny či stropu.

Vytvoříme stín. Kdekoliv.

Připravíme vám nezávaznou a férovou nabídku stínící techniky. Dejte nám vědět, co potřebujete zastínit a my už to zařídíme.

  • - Zadarmo vám poradíme
  • - Přijedeme za vámi na obhlídku
  • - O vše se postaráme