Žaluzie

Nejrozšířenější způsob sluneční ochrany, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domovJejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu.

To mě zajímá

Horizontální žaluzie

Nejrozšířenější způsob sluneční ochrany, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Vertikální žaluzie

Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů. Elegantně doplní váš interiér.

Dřevěné žaluzie

Vnitřní dřevěné žaluzie mají obdobné vlastnosti jako ostatní druhy interiérových žaluzií s jedním zásadním rozdílem – jako materiál je použito dřevo. Spojením vlastností klasických žaluzií s přírodním prvkem dosáhnete nadstandardního výrobku, který dokáže působit noblesně v moderním interiéru a zároveň přírodně v klasické roubence. Dřevěné žaluzie jsou s ohledem na použitý materiál nadstandardní záležitostí, která se, např. ve srovnání s hliníkovými žaluziemi, odráží i na ceně výrobku.

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří a společenských místností. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely a to dělá z této klasické ochrany výrobek zvlášť dekorativní. Jsou stylovým, estetickým, a luxusním doplňkem interiéru, dotvářejí a umocňují pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Jejich provedení je řadí na vrchol stínicí techniky. Jsou záležitostí nadstandardní, nikterak levnou, určenou především těm nejnáročnějším zákazníkům s estetickým cítěním a vkusem.

Dřevěné lamely lze dodat v závislosti na typu dřevěné žaluzie ve dvou rozměrech – 25 a 50 mm.

Bambusové žaluzie

Trend užití přírodních materiálů si nachází stále více příznivců, a to nejenom v přímém designu bydlení, ale i v bytových doplňcích.

Bambus je travina, jejíž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku i podlah, a nejnověji i při výrobě žaluzií. Vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a neobyčejnou tvrdost. Čtyřnásobné válcované lakování s dvojitou povrchovou anti UV úpravou zaručují dlouhodobou stálobarevnost. Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí, než se používá pro výrobu žaluzií dřevěných), lehká, neuvěřitelně pružná, a přitom tvrdá a odolná. Nejde o masiv. Lamela je spojena lepení - ve smyslu spárovky. Tímto lepením je docíleno maximální možné tvarové stálosti. Sám materiál napovídá, že tyto žaluzie je možno použít i ve vlhkostně a teplotně nestabilních, avšak větraných prostorách (toalety, koupelny, zimní zahrady)

Ovládání j možné, jak pomocí velice moderního řetízku, tak klasickým způsobem, tzn. tyčkou a provázkem. Žaluzii ze namontovat v podstatě kamkoliv, do stropu výklenku, před výklenek, na moderní okna s izolačním dvojsklem apod. Lamely se vyrábějí ve dvou rozměrech 25 mm a 50 mm.

Vytvoříme stín. Kdekoliv.

Připravíme vám nezávaznou a férovou nabídku stínící techniky. Dejte nám vědět, co potřebujete zastínit a my už to zařídíme.

  • - Zadarmo vám poradíme
  • - Přijedeme za vámi na obhlídku
  • - O vše se postaráme