Pergoly

Chcete vylepšit venkovní prostory a vytvořit příjemné místo k odpočinku? Pergoly skvěle poslouží v zahradách, na terasách, v parcích nebo v restauračních zahrádkách a jsou oblíbené především pro svou funkčnost, estetiku a poklidnou atmosféru, kterou vytvářejí.

To mě zajímá

Klasické pergoly

Pergoly poskytují účinné stínění venkovního prostoru a zajistí vám pohodlné posezení i během horkých dní. Létem to však nekončí, jejich výhod si můžete užívat celoročně - chrání totiž také před povětrnostními vlivy a umožňují využívat exteriér i za nepříznivého počasí. Pergoly přidávají do venkovního prostoru estetický prvek, a vytvářejí atraktivní a příjemné prostředí. Jsou k dispozici v různých stylech, provedeních, které lze přizpůsobit individuálním preferencím a architektonickému řešení domu. Vytvořte si útulné místo pro relaxaci, jídlo nebo setkávání s rodinou a přáteli.

Bioklimatické pergoly

Tento typ pergol se pyšní inovativním čistým designem, jednoduchou montáží a odolností proti větru. Nabízí možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které lze odděleně ovládat podle aktuální polohy slunečních paprsků. Díky schopnosti regulovat sluneční světlo a tepelný přenos přispívají bioklimatické pergoly k energetické účinnosti venkovního prostoru a mohou snížit náklady spojené s vytápěním a chlazením budovy. Pokud hledáte pergolu s elegantním vzhledem a možností optimalizace tepelného komfortu a osvětlení v různých časech dne a ročních obdobích, bioklimatická pergola je pro vás tou pravou.

Vytvoříme stín. Kdekoliv.

Připravíme vám nezávaznou a férovou nabídku stínící techniky. Dejte nám vědět, co potřebujete zastínit a my už to zařídíme.

  • - Zadarmo vám poradíme
  • - Přijedeme za vámi na obhlídku
  • - O vše se postaráme