Plisé

Skládá se z plisované látky s různým stupněm propustnosti světla – látky průsvitné, poloprůsvitné, zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla a profilů, které jsou pohyblivé- ze shora dolů, zezdola nahoru a v obou směrech.

Praktičnost je díky možnosti využití jak v klasických, tak i oválných, kulatých,trojúhelníkových a jinak tvarovaných oknech, variabilita látkových plisé zajišťuje perfektní nastavení intenzity stínění, která lze nastavit stažením či vytažením jednoho z profilů do požadované výšky a tím vytvořit stínící pruh v požadované výšce a velikosti. Design je v jednoduchosti technického provedení a zároveň v široké škále látek, které si můžete vybrat. Jedná se o látky jednobarevné, vícebarevné, se vzorem, strukturované, s potiskem či obrázky.

To mě zajímá

Klasik

Plisé Klasik je skládané látkové stínění, které se na rozdíl od klasický žaluzií dá stahovat oběma směry. Chrání před sluncem a zajišťuje soukromí. Intenzitu stínění můžete kromě stahování či vytahování dolní i horní části zajistit také stínícím pruhem v libovolném umístění. V nabídce je široká škála dekorů a barev s různou propustností světla.

Střešní okna

Plisé je ideální stínící technikou pro střešní okna i tam kde je méně prostoru. Stahovat lze z obou směrů a lze si tak vytvořit stínící pruh v libovolném místě na okně. Široký vzorník látek nabízí výčet od zcela průsvitných až po zatemňovací látky. V nabídce jsou také látky vhodné do vlhkého prostředí a plisé tak můžete umístit třeba do koupelny. Vodící lišty skvěle zastíní po stranách a zabrání plisé v okně volně vlát.

Zimní zahrady

Plisé je ideálním prostředkem ke stínění zimních zahrad. Zastíní obrovské plochy pomocí speciálních látek. Maximální rozměry jsou dle parametrů látek. Dle volby látky se jedná o elegantní a účinné stínění. V nabídce jsou i technické látky odolné proti vlhku. Jištění plisé probíhá skrz ocelová lanka.

Den & noc

Plisé v provedení den a noc je unikátní kombinací dvou látek. To vám umožňuje mít variabilní stínění do okna, kdy průhledná textilie nebrání výhledu ven, zatímco zatemňující část vám dopřeje soukromí. Plisé drží po stranách lanko či vodící lišta.

Atypické

Atypické plisé se hodí všude tam, kde není možné využít klasický rozměr stínící techniky.  Využít lze totiž v podstatě na jakýkoli atypický tvar. Hravě si poradí v případě, kdy jsou okna do oblouku, trojúhelníku, čtvrtkruhová okna nebo zužující se okna. Látkové plisé se dá stahovat odshora i odspodu a dle volby látky může propouštět světlo v různé intenzitě.

Vytvoříme stín. Kdekoliv.

Připravíme vám nezávaznou a férovou nabídku stínící techniky. Dejte nám vědět, co potřebujete zastínit a my už to zařídíme.

  • - Zadarmo vám poradíme
  • - Přijedeme za vámi na obhlídku
  • - O vše se postaráme