Rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínicí, izolační a bezpečnostní prvek. Hlavními přednostmi venkovní rolety jsou vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt. 

To mě zajímá

Klasické rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínicí, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.
Hlavními přednostmi této venkovní rolety jsou vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou tvoří v zavřeném stavu celistvou plochu, která kompletně zastíní interiér a vytvoří obtížně zdolatelnou zábranu v případě vloupání. Venkovní rolety jsou určeny jak pro dodatečnou montáž (tedy při zateplování nebo rekonstrukci domu), tak pod zateplovací systémy (zaomítací provedení). Praktickým doplňkem rolety pro venkovní použití může být integrovaná síť proti hmyzu, kterou lze ovládat nezávisle na ovládání rolety.

Bezpečnostní rolety

Bezpečnostní rolety jsou určeny nejen pro zabezpečení obchodů a komerčních objektů, ale také oken a balkonových dveří rodinných domů a bytů. Bezpečnostní rolety získaly atest akreditované zkušebny a splňují podmínky bezpečnostní třídy RC2 a RC3. Bezpečnostní rolety jsou zkonstruované z pevných komponentů z extrudovaného hliníku. Pro případného nevítaného hosta se stávají nepřekonatelnou překážkou. Chraňte si bezpečí vás i vaší rodiny.

Vytvoříme stín. Kdekoliv.

Připravíme vám nezávaznou a férovou nabídku stínící techniky. Dejte nám vědět, co potřebujete zastínit a my už to zařídíme.

  • - Zadarmo vám poradíme
  • - Přijedeme za vámi na obhlídku
  • - O vše se postaráme